Władze klubu

Gminny Klub Sportowy Kasztelania Brudzew

62-720 Brudzew, ul. Turkowska 29
Sekretariat: tel. 063 279 70 04

  • Prezes: Marcin Szymański
  • Wiceprezes: Maciej Szurgot
  • Wiceprezes: Tomasz Ciemniewski
  • Sekretarz: Mirosława Wdzięczna
  • Skarbnik: Marek Kujawa
  • Członek: Ireneusz Walkowski
  • Członek: Sławomir Sobczak

Komisja Rewizyjna:
Piotr Kwieciński (przewodniczący)
Jacek Andrzej Ciemniewski
Andrzej Kaszyński

Trenerzy sekcji:

Kierownik dryżyny: Dariusz Szymański
Seniorzy: Łukasz Kujawa
Junior młodszy: Paweł‚ Bednarczyk
Młodzik starszy: Maciej Szurgot
Orlik: Maciej Szurgot
Judo: Marek Kujawa
Karate: Włodzimierz Rygiert

30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
60
2. Olimpia Koło
55
3. Wilki Wilczyn
48
4. Kasztelania Brudzew
44
5. Tulisia Tuliszków
43
6. Orzeł Grzegorzew
40
7. GKS Sompolno
40
8. Warta Eremita Dobrów
37
9. Płomień Nekla
37
10. Czarni Ostrowite
36
11. Zjednoczeni Rychwał
33
12. Strażak Licheń Stary
30
13. Błękitni Mąkolno
24
14. Polanin Strzałkowo
18
15. Sparta Sklejka Orzechowo
18
16. Polonia Golina
17

Warta - Eremita Dobrów 6:2 Sparta Sklejka Orzechowo
Polanin Strzałkowo 0:3 Olimpia Koło
Wilki Wilczyn 4:0 Błękitni Mąkolno
Czarni Ostrowite 2:1 Zjednoczeni Rychwał
Polonia Golina 0:4 Płomień Nekla
Strażak Licheń Stary 4:2 Kasztelania Brudzew
GKS Sompolno 0:2 Polonus Kazimierz Biskupi
Orzeł Grzegorzew 3:1 Tulisia Tuliszków

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj