Transfery

OKNO TRANSFEROWE - LATO 2017

Przybyli:

Emil Kuster (21 lat - obrońca) - LKS Radzice (A Klasa - Piotrków Trybunalski I)

Marcin Jadrych (17 lat - pomocnik) - Kasztelania Brudzew (juniorzy starsi)

Konrad Kubiak (19 lat - pomocnik) - Tur 1921 Turek (IV liga wielkopolska, gr. południowa)

Łukasz Pamin (23 lata - pomocnik) - Orzeł Grzegorzew (konińska klasa okręgowa)

Odeszli:

Przemysław Studziński (18 lat - bramkarz) - nie wznowił treningów

Kamil Hoffman (30 lat - bramkarz) - nie wznowił treningów

Eryk Baryła (19 lat - bramkarz) - nie wznowił treningów

Jakub Jaroński (24 lata - obrońca) - nie wznowił treningów

Adrian Wojewoda (obrońca - 21 lat) - nie wznowił treningów

Adrian Banaszak (pomocnik - 19 lat) - nie wznowił treningów

Piotr Bieniek (33 lata - pomocnik) - Tur 1921 Turek (IV liga wielkopolska, gr. południowa)

Karol Malesza (21 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Norbert Piskorski (20 lat - napastnik) - nie wznowił treningów

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - ZIMA 2017

Przybyli:

Adrian Banaszak (19 lat - pomocnik) - Tur 1921 Turek (konińska klasa okręgowa)

Jakub Michalak (16 lat - brankarz) - Kasztelania Brudzew (junior starszy)

Damian Kotkowski (31 lat - napastnik) - Błękitni Mąkolno (konińska klasa okręgowa)


Odeszli:

Kamil Bukowski (26 lat  - pomocnik) - Teleszyna Przykona (konińska klasa A)

Piotr Kurowski (25 lat - pomocnik) - Polonus Kazimierz Biskupi (konińska klasa okręgowa)

Kamil Krysiak (20 lat - napastnik) - MKS Zryw Dąbie (konińska klasa B)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - LATO 2016

Przybyli:

Mariusz Sobczak (23 lata - bramkarz) - Orzeł Grzegorzew (klasa okręgowa - Konin)

Jakub Jaroński (20 lat - obrońca) - Błękitni Mąkolno (klasa okręgowa - Konin)

Daniel Szkudlarek (23 lata - obrońca) - Błękitni Mąkolno (klasa okręgowa - Konin)

Adrian Wojewoda (20 lat - obrońca) - Warta Eremita Dobrów (klasa okręgowa - Konin)

Piotr Kurowski (24 lata - pomocnik) - Błękitni Mąkolno (klasa okręgowa - Konin)

Adrian Malesza (16 lat - pomocnik) - Kasztelania Brudzew (junior młodszy)

Karol Malesza (20 lat - pomocnik) - Teleszyna Przykona (klasa A - Konin)

Filip Szymański (21 lat - pomocnik) - Błękitni Mąkolno (klasa okregowa - Konin)

Mateusz Ułanek (22 lata - pomocnik) - Orzeł Grzegorzew (klasa okręgowa - Konin)

Kamil Krysiak (19 lat - napastnik) - MKS Zryw Dąbie (klasa B - Konin)

Łukasz Kujawa (34 lata - napastnik) - Błękitni Mąkolno (klasa okręgowa - Konin)

Norbert Piskorski (19 lat - napastnik) - Błękitni Mąkolno (klasa okręgowa - Konin)

Adrian Ziółkowski (24 lata - napastnik) - Błękitni Mąkolno (klasa okręgowa - Konin)


Odeszli:

Adam Karbowy (22 lata - obrońca) - nie wznowił treningów

Emil Kuster (20 lat - obrońca) - nie wznowił treningów

Miłosz Powietrzyński (22 lata - obrońca) - Olimpia Koło (klasa okręgowa - Konin)

Jakub Stachowiak (18 lat - obrońca) - Straszkovia Straszków (Klasa B - Konin)

Michał Szymański (37 lat - obrońca) - Orzeł Kawęczyn (Klasa A - Konin)

Mariusz Walkowski (34 lata - obrońca) - nie wznowił treningów

Kacper Młynarczyk (20 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Karol Opitz (20 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Artur Wdzięczny (20 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Grzegorz Misiak (33 lata - napastnik) - Teleszyna Przykona (Klasa A - Konin)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - ZIMA 2016

Przybyli:

Eryk Baryła (18 lat - bramkarz)

Artur Michalak (17 lat - pomocnik) - Kasztelania Brudzew (junior młodszy)

Jakub Bukowski (16 lat - napastnik) - Kasztelania Brudzew (junior młodszy)

Odeszli:

Dariusz Brzostowski (38 lat - bramkarz) - Tur 1921 Turek (klasa A - Konin)

Robert Bąkowski (30 lat - pomocnik) - Tur 1921 Turek (klasa A - Konin)

Damian Bąkowski (31 lat - napastnik) - Tur 1921 Turek (klasa A - Konin)

Norbert Kałużny (18 lat - napastnik) - Teleszyna Przykona (klasa A - Konin)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - LATO 2015

Przybyli:

Miłosz Powietrzyński (21 lat - obrońca) - Olimpia Koło (IV liga wielkopolska - południe)

Mateusz Kaczmarek (17 lat - obrońca)

Jakub Stachowiak (17 lat - obrońca) - Straszkovia Straszków (juniorzy)

Norbert Kałużny (17 lat - napastnik) - Kasztelania Brudzew (junior młodszy)

Adrian Kmita (17 lat - napastnik) - Straszkovia Straszków (juniorzy)

Odeszli:

Rafał Pietraszek (31 lat - obrońca) - MKS Tur 1921 Turek (klasa A - Konin)

Łukasz Cieślak (20 lat - pomocnik) - Wicher Dobra (klasa okręgowa - Konin)

Jakub Dopierała (21 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Albert Gośliński (21 lat -  pomocnik) - MKS Tur 1921 Turek (klasa A - Konin)

Karol Malesza (19 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Tomasz Poturała (26 lat - pomocnik) - nie wznowił trenigów

Damian Wodziński (21 lat - pomocnik) - MKS Tur 1921 Turek (klasa A - Konin)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - ZIMA 2015

Przybyli:

Tomasz Rozmarynowski (28 lat - obrońca) - Warta Krzymów (klasa okręgowa - Konin)

Jakub Lament (19 lat - pomocnik) - wznowił treningi

Tomasz Poturała (26 lat - pomocnik) - wznowił treningi

Odeszli:

Rafał Kulak (28 lat - bramkarz) - Wicher Dobra (klasa okręgowa - Konin)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - LATO 2014

Przybyli:

Jakub Dopierała (20 lat - pomocnik) - Warta Eremita Dobrów (klasa okręgowa - Konin)

Odeszli:

Krzysztof Pelczarski (32 lata - bramkarz) - nie wznowił treningów

Bartosz Simiński (19 lat - obrońca) - Wicher Dobra (klasa okręgowa - Konin)

Artur Bednarczyk (24 lata - pomocnik) - nie wznowił treningów

Jakub Lament (18 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Kacper Łączny (27 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Maciej Maliński (22 lata - pomocnik) - Warta Eremita Dobrów (klasa okręgowa - Konin)

Marcin Walkowski (21 lat - pomocnik) - Olimpia Koło (IV liga wielkopolska - południe)

Błażej Wiatrowski (18 lat - pomocnik) - nie wznowił treningów

Bartosz Iwaniak (19 lat - napastnik) - nie wznowił treningów

Dominic Okanu (30 lat - napastnik) - nie wznowił treningów

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - ZIMA 2014

Przybyli:

Dariusz Brzostowski (36 lat - bramkarz)

Artur Bednarczyk (24 lata - pomocnik) - Olimpia Koło (IV liga wielkopolska - południe)

Albert Gośliński (20 lat - pomocnik) - KKS Kalisz (IV liga wielkopolska - południe)

Jakub Lament (18 lat - pomocnik)

Błażej Wiatrowski (18 lat - pomocnik)


Odeszli:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - LATO 2013

Przybyli:

Adam Karbowy (lat 19 - obrońca)

Maciej Maliński (lat 21 - pomocnik) - Warta Eremita Dobrów (klasa okręgowa - Konin)

Karol Opitz (lat 17 - pomocnik) - Kasztelania Brudzew (junior młodszy)

Łukasz Cieślak (lat 18 - pomocnik) - Teleszyna Przykona (A klasa - Konin)

Dominic Okanu (lat 29 - napastnik) - wznowił treningi

Odeszli:

Patryk Kuchciak (lat 20 - bramkarz)

Damian Przybył (lat 19 - bramkarz)

Daniel Ławnicki (lat 34 - obrońca)

Bartosz Grabowski (lat 31 - obrońca) - KKS Kalisz (IV liga wielkopolska - południe)

Tomasz Rozmarynowski (lat 26 - obrońca) - Warta Krzymów (IV liga wielkopolska - południe)

Łukasz Czerniejewski (lat 28 - obrońca)

Sylwester Śliga (lat 34 - pomocnik) - Warta Krzymów (IV liga wielkopolska - południe)

Dariusz Woźniak (lat 28 - pomocnik)

Jakub Dopierała (lat 19 - pomocnik) - Warta Eremita Dobrów (klasa okręgowa - Konin)

Przemysław Skibiszewski (lat 23 - napastnik) - LKS Ślesin (IV liga wielkopolska - południe)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - ZIMA 2013

Przybyli:

Rafał‚ Kulak (lat 26 - bramkarz) - wznowił‚ treningi

Damian Przybył‚ (lat 19 - bramkarz) - UKS Lider Wł‚ocł‚awek

Bartosz Grabowski (lat 31 - obrońca) - LKS Śšlesin (IV liga wielkopolska - poł‚udnie)

Rafał Pietraszek (lat 29 - obroń„ca) - wznowił treningi

Bartosz Simiń„ski (lat 18 - obrońca)

Damian Wodziń„ski (lat 19 - pomocnik)

Robert Bąkowski (lat 27 - pomocnik) - Znicz Wł‚adysł‚awów (klasa okrę™gowa - Konin)

Grzegorz Misiak (lat 30 - pomocnik) - Znicz Wł‚adysławów (klasa okrę™gowa - Konin)

Jakub Dopierał‚a (lat 19 - pomocnik) - UKS Lider Włocł‚awek

Damian Bąkowski (lat 28 - napastnik) - Znicz Władysł‚awów (klasa okręgowa - Konin)

Odeszli:

Mateusz Gawryń› (lat 19 - obrońca)

Mateusz Gościniak (lat 23 - obrońca) - Orzeł‚ Sadków (klasa okrę™gowa - Wrocł‚aw)

Maciej Kwaśniak (lat 19 - pomocnik)

Łukasz Ekiert (lat 26 - pomocnik) - MKS Olimpia Koło (IV liga wielkopolska - południe)

Marcin Lewandowski (lat 21 - napastnik) - MGLKS Termy Uniejów (klasa okręgowa - Łódź)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OKNO TRANSFEROWE - LATO 2012

Przybyli:

Patryk Kuchciak (lat 19 - bramkarz) - MKS Mazovia Rawa Mazowiecka (klasa okręgowa - Skierniewice)

Łukasz Czerniejewski (lat 27 - obrońca) - Kasztelania II Brudzew (klasa B - Konin)

Mateusz Gawryń› (lat 18 - obrońca) - MKP Boruta Zgierz (IV liga łódzka)

Mateusz Goś›ciniak (lat 22 - obroń„ca) - Falko Rzeplin (klasa A - Wrocław IV)

Daniel Ławncki (lat 33 - obroń„ca) - Zryw Dąbie (klasa A - Konin)

Maciej Kwaś›niak (lat 18 - pomocnik) - LKS Czarnocin (klasa A - Piotrków Trybunalski II)

Karol Malesza (lat 16 - pomocnik) - Kasztelania Brudzew (juniorzy)

Artur Wdzięczny (lat 16 - pomocnik) - Kasztelania Brudzew (juniorzy)

Łukasz Ekiert (lat 25 - pomocnik) - KKS Wł‚ókniarz Kalisz (IV liga wielkopolska - poł‚udnie)

Bartosz Iwaniak (lat 17 - napastnik) - MKS Tur Turek (juniorzy)

Marcin Lewandowski (lat 20 - napastnik) - MKS Olimpia Koł‚o (IV liga wielkopolska - południe)

Odeszli:

Simon Krawczyk (bramkarz) - Płomyk Jarota II Jarocin (IV liga wielkopolska - poł‚udnie)

Damian Przybył (bramkarz) - UKS Lider Wł‚ocł‚awek

Bartosz Grabowski (obroń„ca) - LKS Śšlesin (IV liga wielkopolska - poł‚udnie)

Krzysztof Suliń„ski (obrońca)

Jakub Dopierał‚a (pomocnik) - UKS Lider Wł‚ocł‚awek

Artur Bednarczyk (pomocnik) - MKS Olimpia Koł‚o (IV liga wielkopolska - poł‚udnie)

Andrzej Gurlaga (pomocnik) - Warta Eremita Dobrów (klasa okręgowa - Konin)

Paweł Łączny (pomocnik) - Polonia Środa Wielkopolska (III liga kujawsko-pomorsko-welkopolska)

Piotr Broniszewski (pomocnik)

Piotr Dziuba (napastnik) - NKS Astra Ustronie Morskie (IV liga zachodniopomorska)


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
15
2. Wilki Wilczyn
13
3. Płomień Nekla
13
4. Olimpia Koło
12
5. Kasztelania Brudzew
12
6. Czarni Ostrowite
11
7. GKS Sompolno
10
8. Warta Eremita Dobrów
8
9. Tulisia Tuliszków
8
10. Orzeł Grzegorzew
7
11. Polonia Golina
6
12. Zjednoczeni Rychwał
6
13. Błękitni Mąkolno
4
14. Strażak Licheń Stary
4
15. Polanin Strzałkowo
3
16. Sparta Sklejka Orzechowo
1

Polonia Golina 1-1 Warta - Eremita Dobrów
Polanin Strzałkowo 0-4 Kasztelania Brudzew
Polonus Kazimierz Biskupi 5-2 Płomień Nekla
Tulisia Tuliszków 5-0 Zjednoczeni Rychwał
Czarni Ostrowite 0-0 Wilki Wilczyn
GKS Sompolno 7-1 Sparta Sklejka Orzechowo
Strażak Licheń Stary 1-6 Olimpia Koło
Orzeł Grzegorzew 1-2 Błękitni Mąkolno

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj