Trampkarz młodszy 2016/2017

Koniec rundy jesiennej sezonu 2016/2017


9. kolejka - Trampkarz młodszy C2, Gr. 2

Konin, 05.11.2016, 13:30

1:1

Oranje Konin

Kasztelania Brudzew


-

-

-

-
-
Tur 1921 Turek 1-2
Medyk Konin
Górnik Wierzbinek 1-4
Olimpia Koło
Znicz Władysławów 7-0
Orzeł Grzegorzew
Grom Malanów -
pauzuje
Oranje Konin 1-1
Kasztelania Brudzew

 

Lp. Klub Pkt.
1. Medyk Konin
19
2. Olimpia Koło
18
3. Oranje Konin
15
4. Kasztelania Brudzew
15
5. Tur 1921 Turek
14
6. Górnik Wierzbinek
9
7. Grom Malanów
6
8. Znicz Władysławów
3
9. Orzeł Grzegorzew
3

 

KADRA 2016/2017

TABELA 2016/2017

TERMINARZ 2016/2017

GALERIA

 


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
38
2. Olimpia Koło
35
3. Tulisia Tuliszków
31
4. Kasztelania Brudzew
30
5. Wilki Wilczyn
29
6. Płomień Nekla
25
7. Zjednoczeni Rychwał
25
8. Warta Eremita Dobrów
24
9. GKS Sompolno
22
10. Czarni Ostrowite
21
11. Orzeł Grzegorzew
19
12. Błękitni Mąkolno
15
13. Strażak Licheń Stary
11
14. Polanin Strzałkowo
10
15. Sparta Sklejka Orzechowo
10
16. Polonia Golina
9

Polonus Kazimierz Biskupi 3:0 Warta - Eremita Dobrów
Płomień Nekla 1:2 Sparta Sklejka Orzechowo
Olimpia Koło 5:0 Kasztelania Brudzew
Polanin Strzałkowo 1:1 Strażak Licheń Stary
Tulisia Tuliszków 1:0 Wilki Wilczyn
Zjednoczeni Rychwał 5:0 Błękitni Mąkolno
Orzeł Grzegorzew 2:1 Czarni Ostrowite
GKS Sompolno 1:3 Polonia Golina

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj