Tabela - klasa okręgowa 2017/2018

 

Klasa okręgowa 2017/2018
Pos Team P W D L F A W D L F A GD Pts
1 Polonus Kazimierz Biskupi 6 2 0 1 9 4 3 0 0 12 2 15 15
2 Wilki Wilczyn 6 3 0 0 14 3 1 1 1 7 5 13 13
3 Płomień Nekla 6 1 1 0 5 2 3 0 1 9 5 7 13
4 Olimpia Koło 6 1 1 0 5 3 2 2 0 10 3 9 12
5 Kasztelania Brudzew 6 1 2 0 4 2 2 1 0 9 3 8 12
6 Czarni Ostrowite 6 3 1 0 9 3 0 1 1 1 3 4 11
7 GKS Sompolno 6 3 0 0 14 2 0 1 2 4 10 6 10
8 Warta Eremita Dobrów 6 1 1 1 3 5 1 1 1 3 6 -5 8
9 Tulisia Tuliszków 6 2 0 1 8 3 0 2 1 4 5 4 8
10 Orzeł Grzegorzew 6 1 1 1 6 5 1 0 2 9 10 0 7
11 Polonia Golina 6 1 3 0 8 5 0 0 2 2 10 -5 6
12 Zjednoczeni Rychwał 6 0 0 2 0 3 2 0 2 7 11 -7 6
13 Błękitni Mąkolno 6 0 1 2 2 6 1 0 2 2 8 -10 4
14 Strażak Licheń Stary 6 1 0 3 7 15 0 1 1 0 3 -11 4
15 Polanin Strzałkowo 6 0 0 3 2 9 1 0 2 3 7 -11 3
16 Sparta Sklejka Orzechowo 6 0 0 3 6 16 0 1 2 4 11 -17 1

 

Klasa okręgowa 2017/2018 - dom
Pos Team P W D L F A W D L F A GD Pts
1 Czarni Ostrowite 4 3 1 0 9 3 0 0 0 0 0 6 10
2 Wilki Wilczyn 3 3 0 0 14 3 0 0 0 0 0 11 9
3 GKS Sompolno 3 3 0 0 14 2 0 0 0 0 0 12 9
4 Tulisia Tuliszków 3 2 0 1 8 3 0 0 0 0 0 5 6
5 Polonus Kazimierz Biskupi 3 2 0 1 9 4 0 0 0 0 0 5 6
6 Polonia Golina 4 1 3 0 8 5 0 0 0 0 0 3 6
7 Kasztelania Brudzew 3 1 2 0 4 2 0 0 0 0 0 2 5
8 Płomień Nekla 2 1 1 0 5 2 0 0 0 0 0 3 4
9 Olimpia Koło 2 1 1 0 5 3 0 0 0 0 0 2 4
10 Warta Eremita Dobrów 3 1 1 1 3 5 0 0 0 0 0 -2 4
11 Orzeł Grzegorzew 3 1 1 1 6 5 0 0 0 0 0 1 4
12 Strażak Licheń Stary 4 1 0 3 7 15 0 0 0 0 0 -8 3
13 Błękitni Mąkolno 3 0 1 2 2 6 0 0 0 0 0 -4 1
14 Zjednoczeni Rychwał 2 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 -3 0
15 Polanin Strzałkowo 3 0 0 3 2 9 0 0 0 0 0 -7 0
16 Sparta Sklejka Orzechowo 3 0 0 3 6 16 0 0 0 0 0 -10 0

 

Klasa okręgowa 2017/2018 - wyjazd
Pos Team P W D L F A W D L F A GD Pts
1 Polonus Kazimierz Biskupi 3 0 0 0 0 0 3 0 0 12 2 10 9
2 Płomień Nekla 4 0 0 0 0 0 3 0 1 9 5 4 9
3 Olimpia Koło 4 0 0 0 0 0 2 2 0 10 3 7 8
4 Kasztelania Brudzew 3 0 0 0 0 0 2 1 0 9 3 6 7
5 Zjednoczeni Rychwał 4 0 0 0 0 0 2 0 2 7 11 -4 6
6 Wilki Wilczyn 3 0 0 0 0 0 1 1 1 7 5 2 4
7 Warta Eremita Dobrów 3 0 0 0 0 0 1 1 1 3 6 -3 4
8 Błękitni Mąkolno 3 0 0 0 0 0 1 0 2 2 8 -6 3
9 Orzeł Grzegorzew 3 0 0 0 0 0 1 0 2 9 10 -1 3
10 Polanin Strzałkowo 3 0 0 0 0 0 1 0 2 3 7 -4 3
11 Tulisia Tuliszków 3 0 0 0 0 0 0 2 1 4 5 -1 2
12 GKS Sompolno 3 0 0 0 0 0 0 1 2 4 10 -6 1
13 Czarni Ostrowite 2 0 0 0 0 0 0 1 1 1 3 -2 1
14 Strażak Licheń Stary 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 3 -3 1
15 Sparta Sklejka Orzechowo 3 0 0 0 0 0 0 1 2 4 11 -7 1
16 Polonia Golina 2 0 0 0 0 0 0 0 2 2 10 -8 0

 

Klasa okręgowa 2017/2018 - wyniki
Team PKB WW PN OK KB CO GS WED TT OG PG ZR BM SLS PS SSO
Polonus-Kazimierz-Biskupi - 5-2 0-2 - - - - - - - - 4-0 - - -
Wilki-Wilczyn - - - - - 4-0 - 3-2 - 7-1 - - - - -
Płomień-Nekla - - - 2-2 - - - - - - - 3-0 - - -
Olimpia-Koło - - - - - 3-1 - 2-2 - - - - - - -
Kasztelania-Brudzew - - - 0-0 - - - - - - 3-1 - - - 1-1
Czarni-Ostrowite - 0-0 - - - - - - 3-2 - - - 3-0 3-1 -
GKS-Sompolno - - - - - 2-0 5-1 - - - - - - - 7-1
Warta-Eremita-Dobrów 1-4 - - - - - - - 2-1 - - - 0-0 - -
Tulisia-Tuliszków - - - - - - - 0-1 - - 5-0 - - - 3-2
Orzeł-Grzegorzew - 3-1 - 2-2 - - - - - - - 1-2 - - -
Polonia-Golina - - - - - 1-1 3-3 1-1 - - - - - 3-0 -
Zjednoczeni-Rychwał 0-1 - 0-2 - - - - - - - - - - - -
Błękitni-Mąkolno - - - - 1-3 - - - 0-0 - - 1-3 - - -
Strażak-Licheń-Stary - 2-6 - 1-6 - - - - - - 3-1 - - 1-2 -
Polanin-Strzałkowo - - 0-2 - 0-4 - - - - - - 2-3 - - -
Sparta-Sklejka-Orzechowo 1-7 - 0-3 - - - - - - 5-6 - - - - -

Zobacz także:

Tabele i wyniki z poprzednich sezonów dostępne są w dziale Archiwum


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
15
2. Wilki Wilczyn
13
3. Płomień Nekla
13
4. Olimpia Koło
12
5. Kasztelania Brudzew
12
6. Czarni Ostrowite
11
7. GKS Sompolno
10
8. Warta Eremita Dobrów
8
9. Tulisia Tuliszków
8
10. Orzeł Grzegorzew
7
11. Polonia Golina
6
12. Zjednoczeni Rychwał
6
13. Błękitni Mąkolno
4
14. Strażak Licheń Stary
4
15. Polanin Strzałkowo
3
16. Sparta Sklejka Orzechowo
1

Polonia Golina 1-1 Warta - Eremita Dobrów
Polanin Strzałkowo 0-4 Kasztelania Brudzew
Polonus Kazimierz Biskupi 5-2 Płomień Nekla
Tulisia Tuliszków 5-0 Zjednoczeni Rychwał
Czarni Ostrowite 0-0 Wilki Wilczyn
GKS Sompolno 7-1 Sparta Sklejka Orzechowo
Strażak Licheń Stary 1-6 Olimpia Koło
Orzeł Grzegorzew 1-2 Błękitni Mąkolno

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj