Sparingi

Lato 2017:

13.07.2017: LKS "Wybrzeże Rewalskie" Rewal - Kasztelania Brudzew 2:4

20.07.2017: Tulisia Tuliszków - Kasztelania Brudzew 5:2

25.07.2017: Górnik Konin (j.s) - Kasztelania Brudzew 2:3

29.07.2017: Orzeł Grzegorzew - Kasztelania Brudzew 1:4

05.08.2017: KS Opatówek - Kasztelania Brudzew


Zima 2017:

28.01.2017, 13:00: Kasztelania Brudzew - GKS Sompolno 0:2

04.02.2017, 16:00: Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk 9:2

11.02.2017, 18:30: Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów 0:2

18.02.2017, 10:00: Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew 1:2

25.02.2017, 10:00: Kasztelania Brudzew - ZKS Zagórów 6:0

04.03.2017: Korona-Pogoń Stawiszyn - Kasztelania Brudzew 3:0

11.03.2017: Kasztelania Brudzew - Warta Rumin 1:1

29.03.2017: Kasztelania Brudzew - KP Zryw Dąbie 1:2

 

Lato 2016:

16.07.2016, 18:00: Górnik Kłodawa - Kasztelania Brudzew 3:9

20.07.2016, 18:30: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów 1:1

23.07.2016, 18:00: Kasztelania Brudzew - Warta Rumin 7:0

27.07.2016, 18:00: Kasztelania Brudzew - Orzeł Grzegorzew 0:2

31.07.2016, 18:00: Wicher Dobra - Kasztelania Brudzew (ODWOŁANY!)

06.08.2016, 15:00: Górnik Wierzbinek - Kasztelania Brudzew 1:9

 

Zima 2016:

07.02.2016, 16:00: Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów 1:3

13.02.2016, 15:00: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów 1:6

20.02.2016, 18:30: Kasztelania Brudzew - Tur 1921 Turek 2:5

28.02.2016, 13:00: Kasztelania Brudzew - Zieloni Koźminek 3:3

06.03.2016, 10:00: Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków 0:2

13.03.2016, 12:00: Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn 8:2

 

Lato 2015:

22.07.2015, 18:30: Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów 4:2

25.07.2015, 11:00: Kasztelania Brudzew - Olimpia Koło 0:4

30.07.2015, 18:30: Grom Malanów - Kasztelania Brudzew 1:7

01.08.2015, 16:00: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów 2:2

04.08.2015, 18:00: Kasztelania Brudzew - KS Opatówek (ODWOŁANY!)

07.08.2015, 18:00: Termy Uniejów - Kasztelania Brudzew 4:3

 

Zima 2015:

08.02.2015, 16:00: Kasztelania Brudzew - Piast Błaszki 3:0

15.02.2015, 10:00: Kasztelania Brudzew - Olimpia Koło 1:3

22.02.2015, 13:00: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów 3:0

01.03.2015, 15:00: Kasztelania Brudzew - Grom Malanów 4:0

08.03.2015, 13:00: Kasztelania Brudzew - Andrespolia Wiśniowa Góra 0:3

15.03.2015, 11:00: Kasztelania Brudzew - KS Opatówek 2:1

 

Lato 2014:

12.07.2014, 16:00: Ner Poddę™bice - Kasztelania Brudzew (ODWOŁANY!)

16.07.2014, 18:00: Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew 2:0

19.07.2014, 17:00: Wicher Dobra - Kasztelania Brudzew (ODWOŁANY!)

24.07.2014, 17:00: Górnik Konin - Kasztelania Brudzew 5:1

26.07.2014, 15:30: MGLKS Termy Uniejów - Kasztelania Brudzew 3:16

29.07.2014, 18:00: Kasztelania Brudzew - Olimpia Koł‚o 2:4

03.08.2014, 18:00: Kasztelania Brudzew - Piast Bł‚aszki 4:2

05.08.2014, 18:00: Warta Helenów-Kramsk - Kasztelania Brudzew 3:3

10.08.2014, 11:00: Warta Krzymów - Kasztelania Brudzew (ODWOŁANY!)


Zima 2014:

25.01.2014, 13:00: Kasztelania Brudzew - KKS Kalisz (ODWOŁANY!)

02.02.2014, 13:00: Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk (ODWOŁANY!)

06.02.2014, 18:00: MGLKS Termy Uniejów - Kasztelania Brudzew 5:2

08.02.2014, 12:00: SKP Słupca - Kasztelania Brudzew 12:6

16.02.2014, 15:00: KS Opatówek - Kasztelania Brudzew 1:5

21.02.2014, 18:30: Olimipia Koło - Kasztelania Brudzew 2:1

02.03.2014, 10:30: Kasztelania Brudzew - Grom Malanów 5:0

09.03.2014, 11:00: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów 2:0

15.03.2014, 15:00: MGLKS Termy Uniejów - Kasztelania Brudzew 0:0

 

Lato 2013

14.07.2013, 16:00: KS Opatówek - Kasztelania Brudzew 1:6

20.07.2013, 18:30: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów 0:3

27.07.2013, 17:00: Kasztelania Brudzew - Sparta Konin 1:2

31.07.2013, 18:00: Kasztelania Brudzew - Olimpia Koł‚o 2:0

03.08.2013, 17:00: Zieloni Koźminek - Kasztelania Brudzew 5:5

10.08.2013, 11:00: MGLKS Termy Uniejów - Kasztelania Brudzew 1:2

 

Zima 2013

MKS Kutno - Kasztelania Brudzew 2:0

Olimpia Koło - Kasztelania Brudzew 0:2

KS Opatówek - Kasztelania Brudzew 1:1

Kasztelania Brudzew - Grom Malanów 8:0

Stal Pleszew - Kasztelania Brudzew 1:7

MGLKS Termy Uniejów - Kasztelania Brudzew 3:13

Kasztelania Brudzew - Olimpia Koło 3:3

Orzeł‚ Parzęczew - Kasztelania Brudzew 2:5

LKS Ślesin - Kasztelania Brudzew 4:0

Warta Krzymów - Kasztelania Brudzew 3:2

Zieloni Koźminek - Kasztelania Brudzew 2:2

 

Zima 2012

Kasztelania Brudzew - Olimpia Koło 4:1

Kasztelania Brudzew - Tulisia Tuliszków 6:2

Tur Turek - Kasztelania Brudzew 8:0

Znicz Wł‚adysł‚awów - Kasztelania Brudzew 3:0

Baszta Uniejów - Kasztelania Brudzew 1:5

Widzew Łódź M.E.S.A - Kasztelania Brudzew 2:0

Jutrzenka Warta - Kasztelania Brudzew 3:3

Pogoń - Ekolog Zduń„ska Wola - Kasztelania Brudzew 1:3

 

Lato 2011

Grom Malanów - Kasztelania Brudzew 1:10

Polanin Strzałkowo - Kasztelania Brudzew 4:3

Kasztelania Brudzew - Znicz Wł‚adysł‚awów 2:0

Warta Krzymów - Kasztelania Brudzew 1:2

Olimpia Koł‚o - Kasztelania Brudzew 1:1

 

Zima 2011

Polanin Strzał‚kowo - Kasztelania Brudzew 0:1

Olimpia Koł‚o - Kasztelania Brudzew 2:3

Baszta Uniejów - Kasztelania Brudzew 3:6

Kasztelania Brudzew - SKP Sł‚upca 1:2

 

Lato 2010

Grom Malanów - Kasztelania Brudzew 2:12

Kasztelania Brudzew - Olimpia Koło 3:10

SKP Słupca - Kasztelania Brudzew 1:2

Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów 6:2

Kasztelania Brudzew - Baszta Wyszyna 4:0

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn 3:1

Kasztelania Brudzew - Tur Turek 0:12

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew 3:3

Górnik Łęczyca - Kasztelania Brudzew 5:0

Kasztelania Brudzew - Tur Turek (j.) 4:2

Górnik Konin (j.) - Kasztelania Brudzew 9:7

Polanin Strzałkowo - Kasztelania Brudzew 2:2

 

Lato 2008

Zryw Dą…bie - Kasztelania Brudzew 0:1

Polanin Strzał‚kowo - Kasztelania Brudzew 2:4

SKP Sł‚upca - Kasztelania Brudzew 2:0

Kasztelania Brudzew - Olimpia Koło 1:3

 

Zima 2008

Kasztelania Brudzew - Orzeł Kawęczyn 2:0

CKS Zbiersk - Kasztelania Brudzew 1:1

Kasztelania Brudzew - Grom Malanów 7:1

Kasztelania Brudzew - Bękitni Mą…kolno 3:0

Teleszyna Przykona - Kasztelania Brudzew 3:5

Kasztelania Brudzew - GKS Uniejów 4:3

Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Rychwał‚ 1:1

Kasztelania Brudzew - Fanclub Dą…broszyn 4:1


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
35
2. Olimpia Koło
32
3. Wilki Wilczyn
29
4. Tulisia Tuliszków
27
5. Kasztelania Brudzew
27
6. Płomień Nekla
25
7. GKS Sompolno
22
8. Zjednoczeni Rychwał
22
9. Czarni Ostrowite
20
10. Warta Eremita Dobrów
18
11. Błękitni Mąkolno
15
12. Orzeł Grzegorzew
13
13. Polanin Strzałkowo
9
14. Strażak Licheń Stary
7
15. Sparta Sklejka Orzechowo
7
16. Polonia Golina
6

Błękitni Mąkolno 2-3 Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla 1-3 Olimpia Koło
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Wilki Wilczyn
Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Sparta Sklejka Orzechowo
Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina
GKS Sompolno - Strażak Licheń Stary
Kasztelania Brudzew - Warta - Eremita Dobrów

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj