Statystyki piłkarzy - klasa okręgowa 2016/2017

Stan po 30. kolejce

Zawodnik Mecze W podstawowym składzie Minuty na boisku Średnia minut na mecz Bramki Żółte kartki Czerwone kartki








Łukasz Kujawa 29 28 2540 88 2 1
Mariusz Sobczak 28 26 2262 81


Adrian Kmita 28 23 1977 71 7 7 1
Jakub Jaroński 23 22 1938 84
3
Tomasz Rozmarynowski 27 23 1927 71
5
Piotr Bieniek 23 22 1920 83
2
Damian Witaszek 23 20 1895 82 3 2
Adrian Malesza 26 20 1687 65 4 3
Mateusz Ułanek 24 19 1686 70 1 6
Filip Szymański 23 18 1481 64 2 3 1
Jakub Bukowski 27 13 1396 52 4 3
Daniel Szkudlarek 24 15 1385 58 3 4
Mateusz Żurawski 27 12 1326 49
3
Artur Michalak 26 15 1223 47 1

Damian Kotkowski 14 13 1160 83 6 1
Kamil Krysiak 10 10 797 80 5

Paweł Bednarczyk 14 5 523 37 2 1
Norbert Piskorski 10 5 512 51
1
Adrian Ziółkowski 4 2 185 46
1
Przemysław Studziński 4 2 180 45


Michał Szymański 2 2 180 90 1

Kamil Bukowski 4 1 135 34


Karol Malesza 11 1 93 8
1
Jakub Michalak 14 1 90 6


Adrian Wojewoda 6 0 85 14


Adrian Banaszak 13 0 65 5


Piotr Kurowski 11 0 28 3


Mateusz Kaczmarek 16 0 15 1


Eryk Baryła 1 0 0 0


Marcin Szymański 1 0 0 0


Kamil Hoffman






Zobacz także:

Statystyki z poprzednich sezonów dostępne są w dziale Archiwum


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
35
2. Olimpia Koło
32
3. Wilki Wilczyn
29
4. Tulisia Tuliszków
27
5. Kasztelania Brudzew
27
6. Płomień Nekla
25
7. GKS Sompolno
22
8. Zjednoczeni Rychwał
22
9. Czarni Ostrowite
20
10. Warta Eremita Dobrów
18
11. Błękitni Mąkolno
15
12. Orzeł Grzegorzew
13
13. Polanin Strzałkowo
9
14. Strażak Licheń Stary
7
15. Sparta Sklejka Orzechowo
7
16. Polonia Golina
6

Błękitni Mąkolno 2-3 Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla 1-3 Olimpia Koło
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Wilki Wilczyn
Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Sparta Sklejka Orzechowo
Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina
GKS Sompolno - Strażak Licheń Stary
Kasztelania Brudzew - Warta - Eremita Dobrów

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj