Orlik E1, gr. 4

Koniec rundy jesiennej sezonu 2016/2017

5. turniej - Orlik E1, gr. 4

Konin, 30.10.2016, 9:00

Gospodarz:

Oranje Konin



-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
Kasztelania I Brudzew
3-0
Kasztelania II Brudzew
Tulisia Tuliszków
3-0
(wo.) Fanclub Dąbroszyn
Warta Krzymów
1-5
Oranje Konin
Kasztelania I Brudzew
2-3
Tulisia Tuliszków
Kasztelania II Brudzew
1-7
Oranje Konin
Fanclub Dąbroszyn (wo.)
0-3
Warta Krzymów
Tulisia Tuliszków
2-1
Kaztelania II Brudzew
Warta Krzymów
0-3
Kasztelania I Brudzew
Oranje Konin
3-0
(wo.) Fanclub Dąbroszyn
Tulisia Tuliszków
1-0
Warta Krzymów
Kasztelania II Brudzew
3-0
Fanclub Dąbroszyn
Kasztelania I Brudzew
1-5
Oranje Konin
Warta Krzymów
0-0
Kasztelania II Brudzew
Oranje Konin
2-0
Tulisia Tuliszków
Fanclub Dąbroszyn (wo.)
0-3
Kasztelania I Brudzew

 

Lp. Klub Pkt.
1. Oranje Konin
72
2. Tulisia Tuliszków
55
3. Kasztelania I Brudzew
50
4. Kasztelania II Brudzew
24
5. Fanclub Dąbroszyn
13
6. Warta Krzymów
6

 

KADRA 2016/2017

TABELA 2016/2017

TERMINARZ 2016/2017

GALERIA

 


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Zjednoczeni Rychwał
31
2. LKS Ślesin
25
3. Zryw Dąbie
23
4. Polanin Strzałkowo
22
5. Orzeł Grzegorzew
21
6. Warta Pyzdry
21
7. Strażak Licheń Stary
20
8. Czarni Ostrowite
18
9. Górnik Wierzbinek
17
10. Warta Eremita Dobrów
17
11. Płomień Nekla
15
12. Baszta Przedecz
14
13. Sparta Sklejka Orzechowo
10
14. Orlik Miłosław
7
15. Kasztelania Brudzew
6
16. Błękitni Mąkolno
0

Górnik Wierzbinek pauza
LKS Ślesin 2:1 Warta - Eremita Dobrów
KP Zryw Dąbie 2:1 Sparta Sklejka Orzechowo
Orlik Miłosław 2:2 Warta Pyzdry
Polanin Strzałkowo 2:1 Płomień Nekla
Baszta Przedecz 2:2 Kasztelania Brudzew
Zjednoczeni Rychwał 1:0 Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew Czarni Ostrowite

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj