Aktualności

Udana inauguracja: Kasztelania - Polanin 2:1

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Piaski w Brudzewie, liderująca Kasztelania podejmowała piątego w tabeli Polanina Strzałkowo. Był to mecz 17. kolejki klasy okręgowej, który zainaugurował rundę rewanżową sezonu 2013/2014. Po bardzo zaciętym pojedynku ostatecznie triumfował zespół z Brudzewa, który pokonał rywali ze Strzałkowa 2:1. Na pochwałę zasługuje cała ekipa prowadzona przez Michała Szymańskiego, ale w największym stopniu do tego sukcesu przyczynił się autor dwóch bramek - Damian Bąkowski. Napastnik Kasztelanii już w 22. minucie otworzył i ustalił wynik pierwszej odsłony na 1:0. Drugi raz na listę strzelców wpisał się w 58. minucie. Po wykorzystaniu rzutu karnego prowadziliśmy już 2:0. Niestety 7 minut później Polanin zdobył bramkę kontaktową, co przyczyniło się do nerwowej końcówki zawodów. Na szczęście do ostatniego gwizdka wynik nie uległ już zmianie i Brudzew zainkasował pierwszy komplet punktów w tym roku.

17. kolejka konińskiej klasy okręgowej

Brudzew, 22.03.2014, godz. 15:00

Kasztelania Brudzew - Polanin Strzałkowo 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Damian Bąkowski (22'), 2:0 Damian Bąkowski (58' karny), 2:1 Waldemar Pluciński (65')

Kartki: Jakub Lament, Mariusz Walkowski -- Paweł Jędrzejewski, Krystian Augustyniak

Kasztelania: Dariusz Brzostowski, Mariusz Walkowski (70' Kamil Bukowski), Bartosz Simiński, Adam Karbowy, Damian Wodziński, Piotr Bieniek, Albert Gośliński, Jakub Lament (80' Błażej Wiatrowski), Paweł Bednarczyk (60' Artur Bednarczyk), Robert Bąkowski, Damian Bąkowski (75' Grzegorz Misiak)

Rezerwa: Rafał Kulak, Rafał Pietraszek, Damian Witaszek

Polanin: Mariusz Jędrzejczak, Krystian Augustyniak, Bartosz Waszak, Waldemar Pluciński, Szymon Sobieraj (55' Marcin Wziętek), Adrian Nadgrodkiewicz, Michał Mikołajczewski (80' Michał Przybylski), Artur Głowacki (72' Rafał Domagalski), Paweł Jędrzejewski, Krystian Pietryga, Przemysław Kuzak,

Rezerwa: Patryk Mądry, Robert Królikowski, Krzysztof Andrzejewski, Szymon Szymański