Aktualności

Kolejna sparingowa poraĹźka


W drugim sprawdzianie okresu przygotowawczego zespół z Brudzewa po raz kolejny musiał uznać wyższość rywali. W sobotnim spotkaniu Kasztelania uległa czwartoligowemu SKP Słupca. Sparing rozgrywany był na małym boisku w Koninie, dlatego w wyjściowych jedenastkach obie ekipy wystawiły po 9 piłkarzy. Do przerwy przegrywaliśmy z wyżej notowaną Słupcą 2:4. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem SKP 12:6. Na listę strzelców bramek dla Kasztelanii wpisywali się Robert Bąkowski (x3), Łukasz Cieślak (x2) i Bartosz Simiński.

II sparing

08.02.2014, 12:00, boisko w Koninie

SKP Słupca - Kasztelania Brudzew 12:6 (4:2)

Bramki: Kamil Stefaniak (x4), Sebastian Jasiak (x3), Norbert Lorencki (x2), Michał Walerczyk, Michał Lorencki, Piotr Głowała -- Robert Bąkowski (x3), Łukasz Cieślak (x2), Bartosz Simiński

Galeria zdjęć na stronie isłupca.net (Foto: Wojtek Lisiak)

 

Sparingi - Zima 2014:

25.01.2014, 13:00: Kasztelania Brudzew - KKS Kalisz (ODWOŁANY!)

02.02.2014, 13:00: Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk (ODWOŁANY!)

06.02.2014, 18:00: MGLKS Termy UniejĂłw - Kasztelania Brudzew 5:2

08.02.2014: 12:00: SKP Słupca - Kasztelania Brudzew 12:6

15-16.02.2014: Kasztelania Brudzew - KS Opatówek (kaliska klasa okręgowa)

22-23.02.2014: Kasztelania Brudzew - Olimpia Koło (IV liga, gr. wielkopolska południowa)

01-02.02.2014: Kasztelania Brudzew - Grom Malanów (konińska klasa A, gr. 2)

08-09.03.2014: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów (konińska klasa okręgowa)

15-16.03.2014: Kasztelania Brudzew - MGLKS Termy Uniejów (łódzka klasa okręgowa)


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
38
2. Olimpia Koło
35
3. Tulisia Tuliszków
31
4. Kasztelania Brudzew
30
5. Wilki Wilczyn
29
6. Płomień Nekla
25
7. Zjednoczeni Rychwał
25
8. Warta Eremita Dobrów
24
9. GKS Sompolno
22
10. Czarni Ostrowite
21
11. Orzeł Grzegorzew
19
12. Błękitni Mąkolno
15
13. Strażak Licheń Stary
11
14. Polanin Strzałkowo
10
15. Sparta Sklejka Orzechowo
10
16. Polonia Golina
9

Polonus Kazimierz Biskupi 3:0 Warta - Eremita Dobrów
Płomień Nekla 1:2 Sparta Sklejka Orzechowo
Olimpia Koło 5:0 Kasztelania Brudzew
Polanin Strzałkowo 1:1 Strażak Licheń Stary
Tulisia Tuliszków 1:0 Wilki Wilczyn
Zjednoczeni Rychwał 5:0 Błękitni Mąkolno
Orzeł Grzegorzew 2:1 Czarni Ostrowite
GKS Sompolno 1:3 Polonia Golina

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj