Aktualności

PoraĹźka w pierwszym sparingu


Za nami pierwszy sprawdzian w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej sezonu 2013/2014. Tym razem nic nie stanęło na przeszkodzie w rozegraniu sparingu w Uniejowie, gdzie Kasztelania mierzyła się z miejscowym MGLKSem. Zespół z Uniejowa przerwał fatalną passę towarzyskich porażek z drużyną z Brudzewa, zwyciężając 5:2. Gospodarze już do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie padło jeszcze 5 bramek. Niestety tylko dwie trafiły na konto Kasztelanii, a ich autorami byli Maciej Maliński i Damian Wodziński. W nadchodzący weekend sparingowym rywalem brudzewian będzie SKP Słupca. Mecz z czwartoligowcem odbędzie się w sobotę o godzinie 12:00 na boisku przy ul. Dmowskiego w Koninie.

I sparing

06.02.2014, 18:00, boisko w Uniejowie

MGLKS Termy UniejĂłw - Kasztelania Brudzew 5:2 (2:0)

Bramki: -- Maciej Maliński, Damian Wodziński

 

Sparingi - Zima 2014:

25.01.2014, 13:00: Kasztelania Brudzew - KKS Kalisz (ODWOŁANY!)

02.02.2014, 13:00: Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk (ODWOŁANY!)

06.02.2014, 18:00: MGLKS Termy UniejĂłw - Kasztelania Brudzew 5:2

08-09.02.2014: Kasztelania Brudzew - SKP Słupca (IV liga, gr. wielkopolska południowa)

15-16.02.2014: Kasztelania Brudzew - KS Opatówek (kaliska klasa okręgowa)

22-23.02.2014: Kasztelania Brudzew - Olimpia Koło (IV liga, gr. wielkopolska południowa)

01-02.02.2014: Kasztelania Brudzew - Grom Malanów (konińska klasa A, gr. 2)

08-09.03.2014: Kasztelania Brudzew - Warta Eremita Dobrów (konińska klasa okręgowa)

15-16.03.2014: Kasztelania Brudzew - MGLKS Termy Uniejów (łódzka klasa okręgowa)


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
35
2. Olimpia Koło
32
3. Wilki Wilczyn
29
4. Tulisia Tuliszków
27
5. Kasztelania Brudzew
27
6. Płomień Nekla
25
7. GKS Sompolno
22
8. Zjednoczeni Rychwał
22
9. Czarni Ostrowite
20
10. Warta Eremita Dobrów
18
11. Błękitni Mąkolno
15
12. Orzeł Grzegorzew
13
13. Polanin Strzałkowo
9
14. Strażak Licheń Stary
7
15. Sparta Sklejka Orzechowo
7
16. Polonia Golina
6

Błękitni Mąkolno 2-3 Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla 1-3 Olimpia Koło
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Wilki Wilczyn
Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Sparta Sklejka Orzechowo
Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina
GKS Sompolno - Strażak Licheń Stary
Kasztelania Brudzew - Warta - Eremita Dobrów

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj