Kadra - klasa okręgowa 2017/2018

Kasztelania Brudzew - Klasa Okręgowa - Jesień 2017/2018

Trener: Łukasz Kujawa

Zawodnik
Pozycja

Data urodzenia








Jakub Michalak
bramkarz
18.01.2001 r.
Mariusz Sobczak bramkarz

17.12.1993 r.








Mateusz Kaczmarek obrońca

13.06.1998 r.
Łukasz Kujawa obrońca
03.09.1982 r.
Emil Kuster obrońca
20.11.1996 r.
Tomasz Rozmarynowski obrońca

21.08.1987 r.
Daniel Szkudlarek obrońca

21.07.1993 r.
Damian Witaszek obrońca

01.02.1991 r.








Paweł Bednarczyk pomocnik
15.09.1987 r.
Marcin Jadrych pomocnik
20.07.2000 r.
Konrad Kubiak pomocnik
13.02.1998 r.
Adrian Malesza
pomocnik
27.06.2000 r.
Artur Michalak
pomocnik
08.07.1999 r.
Łukasz Pamin
pomocnik
29.04.1994 r.
Filip Szymański pomocnik
01.07.1995 r.
Marcin Szymański pomocnik
27.09.1980 r.
Mateusz Ułanek pomocnik
21.02.1994 r.
Mateusz Żurawski pomocnik
04.08.1997 r.








Jakub Bukowski napastnik
25.10.2000 r.
Adrian Kmita
napastnik
15.01.1998 r.
Damian Kotkowski napastnik
06.06.1986 r.
Adrian Ziółkowski napastnik
09.12.1992 r.

Zobacz także:

Kadry z poprzednich sezonów dostępne są w dziale Archiwum


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
35
2. Olimpia Koło
32
3. Wilki Wilczyn
29
4. Tulisia Tuliszków
27
5. Kasztelania Brudzew
27
6. Płomień Nekla
25
7. GKS Sompolno
22
8. Zjednoczeni Rychwał
22
9. Czarni Ostrowite
20
10. Warta Eremita Dobrów
18
11. Błękitni Mąkolno
15
12. Orzeł Grzegorzew
13
13. Polanin Strzałkowo
9
14. Strażak Licheń Stary
7
15. Sparta Sklejka Orzechowo
7
16. Polonia Golina
6

Błękitni Mąkolno 2-3 Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla 1-3 Olimpia Koło
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Wilki Wilczyn
Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Sparta Sklejka Orzechowo
Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina
GKS Sompolno - Strażak Licheń Stary
Kasztelania Brudzew - Warta - Eremita Dobrów

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj