Kadra - klasa okręgowa 2017/2018

Kasztelania Brudzew - Klasa Okręgowa - Jesień 2017/2018

Trener: Łukasz Kujawa

Zawodnik
Pozycja

Data urodzenia








Jakub Michalak
bramkarz
18.01.2001 r.
Mariusz Sobczak bramkarz

17.12.1993 r.








Mateusz Kaczmarek obrońca

13.06.1998 r.
Łukasz Kujawa obrońca
03.09.1982 r.
Emil Kuster obrońca
20.11.1996 r.
Tomasz Rozmarynowski obrońca

21.08.1987 r.
Daniel Szkudlarek obrońca

21.07.1993 r.
Damian Witaszek obrońca

01.02.1991 r.








Paweł Bednarczyk pomocnik
15.09.1987 r.
Marcin Jadrych pomocnik
20.07.2000 r.
Konrad Kubiak pomocnik
13.02.1998 r.
Adrian Malesza
pomocnik
27.06.2000 r.
Artur Michalak
pomocnik
08.07.1999 r.
Łukasz Pamin
pomocnik
29.04.1994 r.
Filip Szymański pomocnik
01.07.1995 r.
Marcin Szymański pomocnik
27.09.1980 r.
Mateusz Ułanek pomocnik
21.02.1994 r.
Mateusz Żurawski pomocnik
04.08.1997 r.








Jakub Bukowski napastnik
25.10.2000 r.
Adrian Kmita
napastnik
15.01.1998 r.
Damian Kotkowski napastnik
06.06.1986 r.
Adrian Ziółkowski napastnik
09.12.1992 r.

Zobacz także:

Kadry z poprzednich sezonów dostępne są w dziale Archiwum


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
15
2. Wilki Wilczyn
13
3. Płomień Nekla
13
4. Olimpia Koło
12
5. Kasztelania Brudzew
12
6. Czarni Ostrowite
11
7. GKS Sompolno
10
8. Warta Eremita Dobrów
8
9. Tulisia Tuliszków
8
10. Orzeł Grzegorzew
7
11. Polonia Golina
6
12. Zjednoczeni Rychwał
6
13. Błękitni Mąkolno
4
14. Strażak Licheń Stary
4
15. Polanin Strzałkowo
3
16. Sparta Sklejka Orzechowo
1

Polonia Golina 1-1 Warta - Eremita Dobrów
Polanin Strzałkowo 0-4 Kasztelania Brudzew
Polonus Kazimierz Biskupi 5-2 Płomień Nekla
Tulisia Tuliszków 5-0 Zjednoczeni Rychwał
Czarni Ostrowite 0-0 Wilki Wilczyn
GKS Sompolno 7-1 Sparta Sklejka Orzechowo
Strażak Licheń Stary 1-6 Olimpia Koło
Orzeł Grzegorzew 1-2 Błękitni Mąkolno

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj