Junior starszy A1-A2 - sezon 2016/2017

Koniec rundy jesiennej sezonu 2016/2017

9. kolejka - Junior starszy A1

* Mecz przełożony na wiosnę

:

Piast Grodziec

Kasztelania Brudzew


-

-
-

-

-
Zjednoczeni Rychwał 4-1
Tur 1921 Turek
Tulisia Tuliszków 1-0 Polonus Kazimierz Biskupi
Piast Grodziec - Kasztelania Brudzew
Orzeł Grzegorzew - pauzuje
Warta Pyzdry 4-0 Wicher Dobra

 

Lp. Klub Pkt.
1. Orzeł Grzegorzew
19
2. Tulisia Tuliszków
16
3. Zjednoczeni Rychwał
14
4. Tur 1921 Turek
13
5. Warta Pyzdry
12
6. Kasztelania Brudzew
10
7. Piast Grodziec
9
8. Polonus Kazimierz Biskupi
5
9. Wicher Dobra
3

 

KADRA 2016/2017

TABELA 2016/2017

TERMINARZ 2016/2017

GALERIA


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
15
2. Wilki Wilczyn
13
3. Płomień Nekla
13
4. Olimpia Koło
12
5. Kasztelania Brudzew
12
6. Czarni Ostrowite
11
7. GKS Sompolno
10
8. Warta Eremita Dobrów
8
9. Tulisia Tuliszków
8
10. Orzeł Grzegorzew
7
11. Polonia Golina
6
12. Zjednoczeni Rychwał
6
13. Błękitni Mąkolno
4
14. Strażak Licheń Stary
4
15. Polanin Strzałkowo
3
16. Sparta Sklejka Orzechowo
1

Polonia Golina 1-1 Warta - Eremita Dobrów
Polanin Strzałkowo 0-4 Kasztelania Brudzew
Polonus Kazimierz Biskupi 5-2 Płomień Nekla
Tulisia Tuliszków 5-0 Zjednoczeni Rychwał
Czarni Ostrowite 0-0 Wilki Wilczyn
GKS Sompolno 7-1 Sparta Sklejka Orzechowo
Strażak Licheń Stary 1-6 Olimpia Koło
Orzeł Grzegorzew 1-2 Błękitni Mąkolno

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj