Junior starszy A1-A2 - sezon 2016/2017

Koniec rundy jesiennej sezonu 2016/2017

9. kolejka - Junior starszy A1

* Mecz przełożony na wiosnę

:

Piast Grodziec

Kasztelania Brudzew


-

-
-

-

-
Zjednoczeni Rychwał 4-1
Tur 1921 Turek
Tulisia Tuliszków 1-0 Polonus Kazimierz Biskupi
Piast Grodziec - Kasztelania Brudzew
Orzeł Grzegorzew - pauzuje
Warta Pyzdry 4-0 Wicher Dobra

 

Lp. Klub Pkt.
1. Orzeł Grzegorzew
19
2. Tulisia Tuliszków
16
3. Zjednoczeni Rychwał
14
4. Tur 1921 Turek
13
5. Warta Pyzdry
12
6. Kasztelania Brudzew
10
7. Piast Grodziec
9
8. Polonus Kazimierz Biskupi
5
9. Wicher Dobra
3

 

KADRA 2016/2017

TABELA 2016/2017

TERMINARZ 2016/2017

GALERIA


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
60
2. Olimpia Koło
55
3. Wilki Wilczyn
48
4. Kasztelania Brudzew
44
5. Tulisia Tuliszków
43
6. Orzeł Grzegorzew
40
7. GKS Sompolno
40
8. Warta Eremita Dobrów
37
9. Płomień Nekla
37
10. Czarni Ostrowite
36
11. Zjednoczeni Rychwał
33
12. Strażak Licheń Stary
30
13. Błękitni Mąkolno
24
14. Polanin Strzałkowo
18
15. Sparta Sklejka Orzechowo
18
16. Polonia Golina
17

Warta - Eremita Dobrów 6:2 Sparta Sklejka Orzechowo
Polanin Strzałkowo 0:3 Olimpia Koło
Wilki Wilczyn 4:0 Błękitni Mąkolno
Czarni Ostrowite 2:1 Zjednoczeni Rychwał
Polonia Golina 0:4 Płomień Nekla
Strażak Licheń Stary 4:2 Kasztelania Brudzew
GKS Sompolno 0:2 Polonus Kazimierz Biskupi
Orzeł Grzegorzew 3:1 Tulisia Tuliszków

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj