Aktualności

Olimpia-Kasztelania 2-0

| Kategoria: Kasztelania | Napisał: admin

Kasztelania przegrała z Olimpią w Kole 2-0.Mimo porażki brawo dla drużyny za walkę.

Zapraszamy na kolejne spotkanie

| Kategoria: Kasztelania | Napisał: admin

Dnia 09.05.2008r(piątek) o godz.17.30 na stadionie w Kole odbędzie sie spotkanie pomiędzy drużynami Olimpia Koło-Kasztelania Brudzew. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. 

Warta-Kasztelania 0-2

| Kategoria: Kasztelania | Napisał: admin

Kolejne zwycięstwo naszej drużyny,tym razem nad zespołem z Kramska.Po trudnym spotkaniu Kasztelania wygrała 2-0.

Bramki zdobyli:

Misiak Grzegorz-1

Szymański Michał-1

Porażka na inaugurację

| Kategoria: Oldboy | Napisał: MarcinB

Oldboye Kasztelanii Brudzew-Oldboye Władysławów 1:2. W słoneczne przedpołudnie 3 maja na boisku sportowym przy ulicy Piaski piłkarze Oldboya Brudzew zainaugurowali sezon.Rywalem w meczu
sparingowym była drużyna sąsiedniego Władysławowa.

Sparta-Kasztelania 0-1!

| Kategoria: Kasztelania | Napisał: admin

Kolejne zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie!Po ciężkim i zaciętym spotkaniu, grając w osłabieniu (czerwona kartka dla Kulaka)Kasztelania zdołała utrzymać korzystny wynik i zdobyła 3 punkty w Koninie.

bramkę zdobył:

Sylwin Donart

<< <  Strona 234 z 240  > >>

 



30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
38
2. Olimpia Koło
35
3. Tulisia Tuliszków
31
4. Kasztelania Brudzew
30
5. Wilki Wilczyn
29
6. Płomień Nekla
25
7. Zjednoczeni Rychwał
25
8. Warta Eremita Dobrów
24
9. GKS Sompolno
22
10. Czarni Ostrowite
21
11. Orzeł Grzegorzew
19
12. Błękitni Mąkolno
15
13. Strażak Licheń Stary
11
14. Polanin Strzałkowo
10
15. Sparta Sklejka Orzechowo
10
16. Polonia Golina
9

Polonus Kazimierz Biskupi 3:0 Warta - Eremita Dobrów
Płomień Nekla 1:2 Sparta Sklejka Orzechowo
Olimpia Koło 5:0 Kasztelania Brudzew
Polanin Strzałkowo 1:1 Strażak Licheń Stary
Tulisia Tuliszków 1:0 Wilki Wilczyn
Zjednoczeni Rychwał 5:0 Błękitni Mąkolno
Orzeł Grzegorzew 2:1 Czarni Ostrowite
GKS Sompolno 1:3 Polonia Golina

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj