Historia klubu

Spotkanie założycielskie Gminnego Klubu Sportowego w Brudzewie odbyło się 28.12.1995 roku, na którym obcene były następujące osoby:

  • Zbigniew Walkowski
  • Jan Szafrański
  • Głąbowski Mirosł‚aw
  • Grzegorzewski Aleksander
  • Wieczorek Sławomir
  • Dobroszewski Tadeusz
  • Ciemniewski Andrzej
  • Kaszyń„ski Piotr
  • Karwacki Andrzej
  • Szurgot Maciej
  • Kujawa Stanisław
  • Ciemniewski Jan
  • Karwacki Piotr
  • Kaszyń„ski Andrzej
  • Holwerg Jan
  • Tomasz Ciemniewski
  • Leszek Ciemniewski
  • Krzysztof Karwacki
  • Szurgot Józef
  • Skolimowski Piotr
  • Karwacki Paweł
  • Bogdan Rosicki
  • Roch Kiciński
  • Romuald Dobroszewski
  • Maciej Rosiak

dzie„ń później tj 29.12.1995 roku zebrał‚ się™ I Zarzą…d klubu wybierając swoje wł‚adze:

  • Prezes - Mirosław Głą…bowski
  • V-ce Prezes: Andrzej Ciemieniewski
  • Sekretarz: Maciej Rosiak
  • Skarbnik: Jóef Szurgot
  • Członkowie: Aleksander Grzegorzewski, Roch Kiciński, Jan Szafrański, Zbigniew Walkowski, Piotr Karwacki

Komisja Rewizyjna:

  • Kazimierz Świderski - przewodniczący
  • Paweł‚ Stroiwą…s - członek
  • Stanisł‚aw Kujawa - czł‚onek

Zarzą…d ten trwał‚ do 20.02.1998, kiedy to powoł‚ano nowe wł‚adze:

  • Prezes: Mirosław Głąbowski
  • V-ce Prezes: Andrzej Ciemieniewski
  • Sekretarz: Maciej Rosiak
  • Skarbnik: Andrzej Kaszyń„ski
  • Czł‚onkowie: Piotr Karwacki, Roch Kiciński, Waldemar Kuśmirek, Józef Szurgot, Piotr Kaszyński

Nastę™pnie Zarząd klubu został wybrany na Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się™ 18.03.2000 roku:

  • Prezes: Piotr Kwieciń„ski
  • V-ce Prezes: Andrzej Ciemniewski
  • Sekretarz: Maciej Rosiak
  • Skarbnik: Andrzej Kaszyński
  • Czł‚onkowie: Roch Kiciński, Józef Szurgot, Piotr Karwacki, Piotr Skolimowski, Grzegorz Ratajczyk

Komisja Rewizyjna:

  • Paweł‚ Stroiwąs - przewodniczą…cy
  • Stanisł‚aw Kujawa - członek
  • Kazimierz Świderski - członek

Nowy Statut ze zmianą dotyczą…cą… nazwy GKS "Kasztelania" Brudzew ustanowiono na IV Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się™ 22.03.2004 roku, gdzie wybrano nowe władze:

  • Prezes: Piotr Kwieciński
  • V-ce Prezes: Andrzej Ciemniewski
  • Sekretarz: Maciej Rosiak
  • Skarbnik: Andrzej Kaszyński
  • Członkowie: Tomasz Kiciński, Józef Szurgot, Piotr Karwacki, Piotr Skolimowski, Grzegorz Ratajczyk

Komisja Rewizyjna:

  • Paweł‚ Stroiwąs - przewodniczą…cy
  • Stanisł‚aw Kujawa - członek
  • Kazimierz Świderski - członek


30. kolejka klasy okręgowej

Orchowo, 14.06.2014, 16:00

0:4

  • KRUSZGEO
  • WĘGLOBUD. Goździkiewicz A.
  • GHP "DUBLET Bis"
  • Piotr Kwieciński
  • Krzysztof Walkowski
  • Waldemar Jankowiak
  • Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
  • Piekarnia "A. Ciemniewski" Brudzew
  • PPHU "Jan-Pol"
  • Jacek Wzorek
  • Pizzeria Da Massimo


Lp. Klub Pkt.
1. Polonus Kazimierz Biskupi
35
2. Olimpia Koło
32
3. Wilki Wilczyn
29
4. Tulisia Tuliszków
27
5. Kasztelania Brudzew
27
6. Płomień Nekla
25
7. GKS Sompolno
22
8. Zjednoczeni Rychwał
22
9. Czarni Ostrowite
20
10. Warta Eremita Dobrów
18
11. Błękitni Mąkolno
15
12. Orzeł Grzegorzew
13
13. Polanin Strzałkowo
9
14. Strażak Licheń Stary
7
15. Sparta Sklejka Orzechowo
7
16. Polonia Golina
6

Błękitni Mąkolno 2-3 Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla 1-3 Olimpia Koło
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Wilki Wilczyn
Tulisia Tuliszków - Czarni Ostrowite
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Sparta Sklejka Orzechowo
Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina
GKS Sompolno - Strażak Licheń Stary
Kasztelania Brudzew - Warta - Eremita Dobrów

http://www.kasztelania.brudzew.pl/uploads/images/Sezon%202012/2013/logo-jarder-400x160.png

Mecze na żywo

Wyniki na żywo

Statystyki zbiorcze na stronę
ZKS Zagórów - Płomień Nekla
Polanin Strzałkowo - Polonus Kazimierz Biskupi
Polonia Golina - Górnik Kłodawa
Błękitni Mąkolno - Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew - Warta Krzymów
Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno
Sparta Sklejka Orzechowo - Orzeł Grzegorzew
Wilki Wilczyn - Warta - Eremita Dobrów
Szukaj